• 33-300 NOWY SĄCZ, WEIGLA 16
  • lodeczka@lodeczka.pl
  • TEL +48 502 059 787
 

O nas

 
 

 Firma powstała w 1998 roku. Od tego czasu staramy się doradzać i zachęcac do stosowania naszych wyrobów, niezbędnych przy obróbce drewna. Zależy nam, aby wysoka jakość produktów które posiadamy w ofercie pozwoliła Państwu w sposób prosty i estetyczny naprawić wszelkiego rodzaju wady w drewnie takie jak ubytki rany po żywiczne i pęcherze żywiczne, pęknięcia, małe i duże sęki oraz inne uszkodzenia powstałe w sposób naturalny lub mechaniczny.


 

Podstawowym gatunkiem drewna z którego wykonane są zaprawki jest: sosna, świerk, mahoń meranti, olcha, modrzew, buk jasny, buk parzony, dąb.


 

Zaletą zastosowanych zaprawek, poza naprawą uszkodzeń jest możliwość wkomponowania ich w uszkodzone miejsce, by utrzymany był naturalny rysunek drewna. Kształt zaprawki sprawia, że nawet w trudnych warunkach użytkowania nie następuje jej "wysuwanie" poza obrobioną płaszczyzną elementu.


 
 
O FIRMIE

Firma powstała w 1998 roku. Od tego czasu staramy się doradzać i zachęcać do stosowania naszych wyrobów, niezbędnych przy obróbce drewna. Zależy nam, aby wysoka jakość produktów, które posiadamy w ofercie pozwoliła Państwu w sposób prosty i estetyczny naprawić wszelkiego rodzaju wady w drewnie takie jak ubytki, rany po żywiczne, pęknięcia, małe i duże sęki oraz inne uszkodzenia w drewnie.

Kontakt

+48 502 059 787

lodeczka@lodeczka.pl

Weigla 12, 33-300 Nowy Sącz

www.lodeczka.pl

Sekretariat: Pn-Pt: 8.00 - 16.00

ŁÓDECZKA Copyright 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja: iPolska.com.pl